İnovatif Danışmanlık

Bir İK danışmanlık şirketinden beklentiniz nelerdir? Bu sorunun karşısında verdiğiniz bütün cevaplara çözüm oluyoruz. Aşağıda özetlediğimiz hizmetlerle asla sınırlı değiliz. Özetle; kim bizden ne isterse, biz tam olarak oyuz!

İK Danışmanlık Hizmetleri

İnovatif İK ile tanışın!

Optimum personelin nasıl olacağı, nerede bulunacağı ve personel çalıştırılırken nasıl veriminin arttırılacağı konusunda çalıştığımız firmaların yanında duruyoruz.

a

İnsan Kaynakları Yönetimi

Bambaşka yöntem ve operasyon!

İnsan kaynaklarının işe, işverene, çevreye, kanunlara ve operasyonlara en uygun düşecek biçimde yönetilmesinde aktif rol oynuyoruz.

360° Performans Değerlendirme

90° yönetici değerlendirmesini unutun!

360° Performans Değerlendirmesi ile tüm personellerinizin objektif ve net verilerle performans ölçümünü gerçekleştiriyoruz. Gelişiminize nihai katkı sunuyoruz.

Personel Keşif Danışmanlığı

Personellerinizi keşfetmekle uğraşmayın!

Sizler için gerçekten ihtiyacınız olan personelin nasıl olması gerektiğini biz keşfediyoruz. Optimum personelin donelerini liyakatle sağlıyoruz.

Üst Düzey Yönetici Keşif Danışmanlığı

Aradığınız yönetici nerede?

Sizler adına bu sorunun yanıtını buluyoruz. Aradığınız pazarda, aradığınız yönetici ile buluşmanızı sağlıyoruz.

Ekip Keşif Danışmanlığı

Büyümekten çekinmeyin!

Sizler için yeni ekibinizi kuruyoruz. Dilerseniz merkezinizin dilerseniz yeni şubenizin ekibini hazır bulunduruyoruz.

Özlük ve Bordrolama

Dosyalar arasında kaybolmayın!

Tüm personellerinizin bordro, özlük dosyası, puantaj gibi sizleri işinizi yapmaktan alıkoyan birçok evrak işlerini bize devralıyoruz.

Mesai ve Vardiya Yönetimi

Mesai ve vardiyaya kurgulamanın yorgunluğunu atın!

Şirketiniz için en verimli mesai ve vardiya çalışmasını yapıyoruz. Sürekli takipte kalıyoruz ve harcadığınız onlarca zamanı sizlere geri kazandırıyoruz.

Gizli Müşteri Ağı

Personelleriniz, müşterileriniz tarafından nasıl görünüyor?

Fark edilmeme oranı %93’ün üzerinde bulunan bir gizli müşteri ağı oluşturuyoruz. İşletmelerinizin kalitesini yüksek standartta tutuyoruz.

Personel Geliştirme

Gelişimin ayak seslerini dinleyin!

Sizin gördüğünüz veya bizim saptadığımız, çalışanlarınızda olan eksik yönlerin gelişmesi konusunda danışmanlık hizmeti ve eğitimler veriyoruz.

Yakın Tanıma ve Uyum

Uyumlu ekip, etkin ortam!

Personellerinizi ve işletmenizi tanıma adına çeşitli açılardan oluşturduğumuz analizleri yapıyor, bu tanımanın sürecinde yeni bir uyum modeliyle daha etkin ve verimli bir iş hayatı hazırlıyoruz.

İzleme ve Kontrol

Artık takip ve kontrol, mesai harcayacağınız bir konu değil!

Yaptığımız işin sonuçlarının verdiğimiz sözler ile uyuşması için; işimizi, daimi bir takip ve kontrole tabi tutuyoruz. Herhangi bir aksaklık veya eksiklik durumunda anında müdahale ile işletmenizin %100 başarılı olmasını sağlıyoruz.

52

Çalıştığımız Firma

762

Mutlu Personel

27

Çalışma Bölgesi

108

Departman